Praca Tymczasowa

Praca tymczasowa to usługa, w której na podstawie trójstronnej umowy agencja zatrudnia pracowników na umowę o pracę/zlecenie (na czas określony) i oddelegowuje ich do pracy u Klienta. Agencja jest Pracodawcą, a Klient - Pracodawcą Użytkownikiem. Zgodnie z Ustawą o pracy tymczasowej, pracownik może być zatrudniony u jednego Pracodawcy Użytkownika nie dłużej niż przez 18 miesięcy w ciągu kolejnych 3 lat. Przysługuje mu także prawo do urlopu i wszelkich świadczeń związanych z umową o pracę.

 

Największe zalety pracy tymczasowej: możliwość sprawdzenia pracowników przed zatrudnieniem na stałe, większa elastyczność, obsługa kadrowo-płacowa realizowana przez agencję, przeniesienie wszelkiej odpowiedzialności przed instytucjami rynku pracy na agencję.

Z nami zbudujesz kompetentny i stabilny zespół oraz zoptymalizujesz koszty zatrudnienia. W pracy tymczasowej zatrudniamy pracowników na umowę o pracę/umowę zlecenie i oddelegowujemy ich do pracy u Klienta. Elastyczność, terminowość i prestiż dostarczamy w pakiecie. Cena? Mamy jedną zasadę: nasze usługi kosztują tyle, by mogły być dobrej jakości. I ani grosza więcej.

  • szybko dostarczymy firmie gotowych do pracy fachowców

  • przedstawimy Ci czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów

  • przejmiemy formalności: podpiszemy umowy, wyliczymy wynagrodzenie, zajmiemy się sprawami urlopów i zwolnień

  • weźmiemy na siebie odpowiedzialność przed instytucjami pracy

  • łatwo dopasujemy liczbę zatrudnionych do potrzeb przedsiębiorstwa

  • dostosujemy się do potrzeb Twojej firmy – elastyczność to nasza specjalność!

  • obniżymy koszty rekrutacji i funkcjonowania przedsiębiorstwa

Jak pracujemy?

1. PRZYGOTUJEMY OFERTĘ

Potrzebujemy na to max. 24h. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o termin i koszty. Powiedz nam, na czym Ci zależy, weźmiemy to pod uwagę!
Ile to będzie kosztowało? To  wypadkowa wielu czynników: poziomu stanowiska, liczby pracowników, planowanej długości współpracy. Nasza cena mówi: zrobimy to dobrze, ale nie przepłacisz za markę. Pamiętaj, że w ofercie pokażemy Ci koszty naszej pracy (marżę) i koszty, które ponosisz jako Pracodawca.

2. POZYSKAMY PRACOWNIKÓW

Natychmiast po podpisaniu umowy rozpoczniemy poszukiwania pracowników. Niektórych przedstawimy od razu, korzystając z naszej bazy, do innych dotrzemy wykorzystując wypracowane metody. Każdego prześlemy Ci do weryfikacji – to do Ciebie należy decyzja o zatrudnieniu.
Ile to potrwa? Czas oczekiwania zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, czy kompetencji łatwo dostępnych. Zadzwoń, powiedz, kogo potrzebujesz – odpowiemy Ci w pełni. 

3. ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Błyskawicznie dokonamy formalności i oddelegujemy  zatrudnionych do pracy w Twojej firmie. 
Zaopiekujemy się wszystkimi sprawami administracyjno-kadrowymi.Zgromadzimy wszystkie dane, zadbamy o badania lekarskie, podpiszemy umowy i przekażemy pracownikom wszystkie ważne informacje.
Jeśli pracownik zachoruje, staniemy na głowie, by zastąpić go jak najszybciej – skorzystamy z obecnej bazy, obdzwonimy dodatkowych kandydatów, byłych pracowników, roześlemy informacje pocztą elektroniczną i pantoflową. 

4. ZAJMIEMY SIĘ ZMIANAMI

Potrzebujesz zwiększyć lub zmniejszyć zatrudnienie? Po prostu mówisz nam o tym, a my dbamy o resztę.
Pamiętaj, że praca tymczasowa jest regulowana Ustawą, a pracownikom przysługują okresy wypowiedzenia; w przypadku umów zawieranych na 14 dni obowiązuje 3-dniowy okres wypowiedzenia, w przypadku umów powyżej 14 dni – 7 dni wypowiedzenia.

5. ROZLICZENIE I FAKTURA

Co dla ciebie zrobimy?

 
Contact

George&Company

  • Facebook - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Polska, Opole, Luboszycka 36, 45-215.

Украина, Киев, Маршала Тимошенко 21, корпус 3, офис 7.

​​

Tel: +48 886 561 503

Tel: +48 698 407 708​

Tel: +48 788 447 555

+38 095 905 69 49

info.george.and.company@gmail.com

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość