Leasing Pracowniczy

Tniemy koszty i zwiększamy elastyczność: w leasingu podpisujemy z pracownikami umowy cywilnoprawne i odsyłamy ich do pracy w Twojej firmie, na dowolny okres czasu. Nasze rozwiązanie to maksymalne ułatwienia i oszczędności. Oczywiście, dbamy o wszystkie kwestie formalne. Szybko, sprawnie, profesjonalnie, z szacunkiem dla naszych partnerów.

Z nami zbudujesz kompetentny i stabilny zespół oraz zoptymalizujesz koszty zatrudnienia. Elastyczność, terminowość i prestiż dostarczamy w pakiecie. Cena? Mamy jedną zasadę: nasze usługi kosztują tyle, by mogły być dobrej jakości. I ani grosza więcej.

  • pomożemy zapełnić wolne wakaty w Twojej firmie

  • przedstawimy czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów

  • profesjonalnie zajmiemy się sprawami kadrowo-administracyjnymi

  • pomożemy Ci maksymalnie obniżyć koszty pracy

  • oszczędzimy Twój czas i zwiększymy Twoją elastyczność

  • nasz rekruter będzie stale rozbudowywał bazę potencjalnych pracowników

  • wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie

Jak pracujemy?

1. PRZYGOTUJEMY OFERTĘ

W ciągu 24h otrzymujesz ofertę i konkretne informacje dotyczące kosztów i terminów.  Cena zależy od stanowiska, liczby pracowników, których dla Ciebie zatrudnimy, planowanej długości współpracy. Co możemy obiecać? Już na wejściu: konkurencyjne stawki, a w ich ramach dużą elastyczność. Leasing pracowniczy ma zmniejszyć koszty, a my zrobimy wszystko, by tak się stało.

2. POZYSKAMY PRACOWNIKÓW

Zaraz po podpisaniu umowy zaczynamy szukać pracowników. W wielu przypadkach przedstawiamy kandydatów od razu, bo mamy ich w swojej bazie.
Ile to potrwa? Wszystko zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, jakie proponujesz warunki zatrudnienia, itd. Najłatwiej będzie nam odpowiedzieć, jeśli zadzwonisz i przedstawisz nam temat.

3. DBAMY O FORMALNOŚCI

Zadbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe, na życzenie przeprowadzimy badania lekarskie (w leasingu nieobowiązkowe!); możemy też zająć się innymi kwestiami.
Jeśli pracownik zachoruje, zastąpimy go jak najszybciej: skorzystamy z aktualnej bazy, obdzwonimy dodatkowych kandydatów, byłych pracowników, roześlemy informacje pocztą elektroniczną i pantoflową. Potrwa to do kilku dni.

4. ZAJMIEMY SIĘ ZMIANAMI W ZATRUDNIENIU

Chcesz zwiększyć lub zmniejszyć zatrudnienie? Wystarczy telefon, a my zajmujemy się resztą. W leasingu pracowniczym podpisujemy umowy zlecenia, co pozwala maksymalnie skrócić okres rozstania lub ułatwia pozyskiwanie nowych pracowników.

5. PRZEŚLEMY JASNE ROZLICZENIE

Co dla ciebie zrobimy?

 
Contact

George&Company

  • Facebook - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Polska, Opole, Luboszycka 36, 45-215.

Украина, Киев, Маршала Тимошенко 21, корпус 3, офис 7.

​​

Tel: +48 886 561 503

Tel: +48 698 407 708​

Tel: +48 788 447 555

+38 095 905 69 49

info.george.and.company@gmail.com

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość